Burun Estetiği Fiyatları

Rinoplasti, burnun yeniden şekillendirildiği operasyondur. Burun küçültülüp büyütülebilir, üst dudağa göre açısı değiştirilebilir, burnun uç kısmının şekli değiştirilebilir, girinti ve çıkıntılar düzeltilebilir. Operasyon sırasında, cerrah ufak bir kesi ile kemik ve burnu destekleyen kıkırdaklarda ulaşılır. İstenilen sonuca göre bir miktar kemik ve kıkırdak çıkarılabilir ya da eklenebilir. Çoğu zaman kayan septum kıkırdağı burnun simetrisini bozarak burun deliklerini kapatıp rahat ve sağlıklı solunumu engeller. Anestezi altında “deviasyon (nefes almayı zorlaştıran burun içi şekil bozuklukları) operasyonu ile birlikte uygulanan Rhinoplasty operasyonu, sağlıklı bir solunum ve estetik bir görüntü elde ederek, yaşam kalitenizin artmasını sağlayabilmektedir.
Burun ameliyatlarında birbirinden farklı bir çok yöntem bulunmamaktır. Sadece açık ve kapalı burun estetiği ameliyatı şeklinde 2 yöntem cerrahların kullandığı teknikler arasında yer alır. “Peki hangisinin tercih edilmesi doğru olacaktır“ sorusunun cevabını ise yöntemlerin avantaj ve dezavantajlarını hastaya açıkladıktan sona belirtmek gerekir.
Burun estetiği fiyatları haksız rekabete yol açacağından Sağlık Bakanlığı tarafından sakıncalı bulunup, yazılı olarak verilmemektedir. Bu sebeple burun ameliyatı fiyatları hakkında bilgi almak için WhatsApp üzerinden onilne görüşme talep edebilirsiniz. Fotoğraf gönderebilir, ya da direkt arayabilirsiniz. Sitemizin “Bilgi ve İletişim’’ formunu doldurarak sorunuzu ve bir iletişim numarası bıraktığınız anda asistanlarımız size dönüş yaparak fiyatlar hakkında bilgi verecektir
Randevu Olarak ücretsiz yüzyüze muayeneye de gelebilirsiniz.